Úvod »Všeobecné obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky

1) VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ
Kupující učiněním objednávky stvrzuje, že akceptuje tyto Obchodní podmínky pro dodávku zboží.

Vztahy mezi kupujícím a prodávajícím se řídí těmito Obchodními podmínkami, které jsou zároveň pro obě strany závazné.

2) OBJEDNÁNÍ ZBOŽÍ A SLUŽEB
Objednávat si můžete jednoduše a pohodlně pomocí emailu a nebo během terapeutických hodin po telefonu. Případně nechte vzkaz na záznamníku.
Předmětem smlouvy je pouze zboží uvedené v kupní smlouvě – objednávce.
Zavazujeme se, že svým odběratelům budeme dodávat jen zboží v perfektním stavu a v souladu se specifikacemi či vlastnostmi, obvyklými pro daný druh zboží.
Podmínkou pro naplnění platnosti vaší objednávky je udání veškerých požadovaných údajů a náležitostí – jméno a příjmení, přesná adresa, včetně PSČ

a kontaktní telefonní číslo, případně email. Objednávka je zároveň návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva posléze vzniká samotným dodáním zboží.

K uzavření kupní smlouvy se vyžaduje formální potvrzení objednávky prodávajícím. V jednotlivých, zejména cenově náročnějších případech, si prodávající vyhrazuje právo k vzniku Smlouvy potvrzením objednávky nejlépe osobně nebo telefonicky a úhradu finanční zálohy kupujícím.
V případě, že v průběhu doby, kdy bylo zboží objednáno, došlo k výrazné změně kurzu zahraniční měny nebo ke změně ceny či dodávaného sortimentu ze strany dodavatele, má prodávající právo objednávku po dohodě s kupujícím modifikovat nebo od ní jednostranně s okamžitou platností odstoupit. Stejné oprávnění si vyhrazujeme i v případě, kdy výrobce přestane dodávat objednaný produkt nebo uvede na trh novou verzi produktu popřípadě výrazným způsobem změní cenu produktu.

3) POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY
Objednávka je přijata v pracovní dny do 24 hodin. Potvrzení objednávky vám zašleme e-mailem, nebo vás budeme telefonicky kontaktovat

O odeslání budete taktéž informováni e-mailem nebo telefonem. V případě jakýchkoliv nejasností vás budeme samozřejmě kontaktovat.

4) BALNÉ A POŠTOVNÉ
Balné a poštovné účtujeme ve výši 100,- Kč pouze u objednávek, jejichž celková cena je nižší než 2.500,- Kč. Pokud je celková cena vyšší, tak balné a poštovné neúčtujeme. Objednané zboží vám v těchto případech zašleme poštou jako dobírku.
V případě objednávky zboží mimo území České republiky je nutné zaplatit předem a výše poštovného je dána ceníkem České pošty.

Zboží na Slovensko je zasíláno obchodním balíkem po obdržení platby předem na účet. Cena poštovného je 260,-Kč.

5) DODACÍ LHŮTA
Dodací lhůta je od 3-10 dnů, není-li uvedeno jinak. V případě, že některé zboží nebude skladem, budeme Vás neprodleně kontaktovat.


NTA0N2U